Puskini 20, Narva, Eesti Vabariik
+372 3572516 (rus), +372 3543589 (rus)
Mob. +372 5535809 (rus)
Autobusside tellimine: +372 5531276 (rus)

Puhkus Portugalis Algarve rannikul

11/07/2026 - 18/07/2026 (8 päevad 7 ööd)

Lähtekoht: Riga

Portugal

Puhkus Portugalis Algarve rannikul
Maksumus alates: 839 €
Kontaktid Tel:+372 3572516, +372 3543589
Mob.: +372 5535809
Kontor: Eesti, Narva, Piskini 20
e-mail:

Reisi hind sisaldab

Grupi juhi saatmine
Reisijamaksud
Lennureis Riia - Faro - Riia
Käsipagas kuni 8 kg
Registreeritud pagas kuni 23 kg
7 ööd 3* hotellis hommikusöögiga (kahekohaline tuba)

Ekskursiooni- ja transpordipakett 199

Ekskursioon «Lagos ja Sagresi neem»
Ekskursioon Silvesis
Ekskursioon Faros
Transporditeenused

Ekskursioonid makstakse kohapeal
(soovi korral)

Ekskursioon Lissabonis80.00 €
Ekskursioonireis Sevillasse60.00 €
Paadisõit veekoobastes25.00 €

1 päev

Lennureis Riia - Faro (~11:40-14:35).

Ekskursioon Faros – Algarve piirkonna pealinnas.

Faro asutati foiniiklaste poolt Formosa jõe suudmes ja teadlaste arvates oli siin legendaarne linn Ossónoba. Näeme kuulsat Carmo kirikut ja luukabelit (sissepääs ~ 1 €/in), Faro kindlust ja unikaalseid jõe maastikke ning saame proovida Algarve maiustusi.

Väljasõit 3* hotelli Algarves.

Majutus, puhkus.

Algarve – see on Portugali lõunarannik, kus asub Euroopa lõunapoolseim punkt. Suurepärased kuldse liivaga rannad, mida ümbritsevad kummalised kaljud, ulatuvad Sagresi neemest kuni Guadiana jõeni. Siin on võimalik külastada kindlusi, mis ehitati veel araabia perioodil, nautida suurepärast Atlandi kööki ja mõista, mis on see "ainulaadne portugali iseloom".

2 päev

Hommikusöök.

Puhkus mere ääres.

Pärastlõunal ekskursioon Euroopa lõunapoolseimasse punkti – Sagresi neem (Püha Vincenti neem) ja Lagosesse.

Just Lagosest asutas Heinrich Meresõitja kuulsa meresõidukooli, siit lahkusid laevad kaugetesse maadesse. Näeme Lagose kindlust ja forti, selle vanu tänavaid, mis on täidetud praetud kala aroomiga. Soovi korral saab külastada Bandeira forti (sissepääs ~2 €/in) ja orjaturgu, mis on tunnistuseks ajaloo kurvast leheküljest.

Seejärel suundume Algarve kõige kuulsamasse kohta, mida külastavad kõik siia saabuvad turistid – Ponta da Piedade koobaste süsteemi, kus ookeanilained on miljonite aastate jooksul kulutanud kummalisi koopaid ja vorme kuldsest rannaliivast. Koobaste vaatamine toimub veest paatidega soovi korral.

Paatidega sõit veekoobastes Ponta da Piedade juures soovijatele. Sõit toimub ainult navigatsiooni olemasolul (lisatasu – 25 €).

Vaba aeg.

Tagasi hotelli.

3 päev

Hommikusöök.

Väljasõit ekskursioonile Silvese kindlusesse.

Linn, mis oli suur Rooma asula ja araabia provintsi Al-Gharb pealinn. Linnas on säilinud kindlus, mis on ehitatud punasest liivakivist. Kitsad araabia tänavad laskuvad mäest alla Arade jõe poole ja loovad kirjeldamatu ajalootunde. Soovi korral Silvese kindluse külastamine – ~3 eurot/in.

Teil on võimalus juua kõige maitsvamat apelsinimahla Portugalis, sest Silves on Algarve apelsinide pealinn.

Vaba aeg.

Tagasi hotelli.

4 päev

Hommikusöök.

Vaba päev või soovi korral ekskursioonireis Lissaboni (lisatasu 80 €).

Lissabon - üks vanimaid linnu Euroopas. Selle asutasid veel vanad foiniiklased. Aja jooksul on linna nägu muutunud tundmatuseni, kõik tragöödiad, mis on üle Portugali möödunud, on jätnud oma jälje, eriti 1755. aasta maavärin. Ainult väike Belémi piirkond meenutab kunagist Euroopa kauneima pealinna hiilgust. Näeme Jerónimose kloostrit ja Belémi torni, mälestisi, mis on kantud UNESCO nimekirja. Impeeriumi väljak ja Avastajate monument – suurepärane täiendus Belémi piirkonna ansamblile. Jerónimose klooster ja Belémi torn - särav näide ebatavalisest "manueliini" stiilist, mida leidub ainult Portugalis. Siin on maetud Vasco da Gama ja luuletaja Camões, samuti paljud kuningad alates Manuel I-st. Lähedal asub Presidendi palee, suurepärane Impeeriumi väljak ja Avastajate monument, mis lõpetavad Belémi piirkonna suurepärase ansambli.

Vaba aeg.

Tagasi hotelli.

5 päev

Hommikusöök.

Puhkus mere ääres.

Vaba päev.

6 päev

Hommikusöök.

Vaba päev või soovi korral ekskursioonireis Sevillasse (lisatasu 60 €).

Ekskursioon Andaluusia pealinnas Sevillas, mis asub Guadalquiviri jõe kaldal, lubab põnevat reisi linna ajalukku ja kultuuri. Ekskursiooni käigus külastame mitmeid paviljone, mis on säilinud 1929. aasta Ibero-Ameerika näitusest. Jalutame läbi Sevilla maaliliste nurkade, sealhulgas Hispaania väljak, Maria Luisa park ja autentne juudi kvartal Santa Cruz.

Programmis on ka ajalooliste vaatamisväärsuste külastamine, nagu Torre del Oro, vanim härjavõitlusareen, Magellani laev "Victoria" ja antiikne tubakavabrik. Saame teada põnevaid lugusid maailma kuulsaimast mustlasest – Carmenist, laulame serenaadi Rosina rõdu all ja naudime vaadet kuulsale katedraali kellatornile. See ekskursioon saab olema põnev teejuht Sevilla rikkaliku kultuuripärandi juurde.

Tagasi hotelli.

7 päev

Hommikusöök.

Puhkus mere ääres.

Vaba päev.

8 päev

Hommikusöök. Tubade vabastamine.

Väljasõit lennujaama.

Lennureis Faro - Riia (~15:35-22:10).

Lisaks saate osta

Kohustuslik lisatasu ühekohalise majutuse eest 3* toas270.00 €
Lisatasu Tallinna lennu eest alates100.00 €
Lisatasu 4* hotelli eest alates250.00 €
Kohustuslik lisatasu ühekohalise majutuse eest 3* toas (ainult reisi kuupäevadeks: 11/07/2026 ; 25/07/2026 ; 19/09/2026)350.00 €
Kohustuslik lisatasu ühekohalise majutuse eest 3* toas (ainult reisi kuupäevadeks: 08/08/2026 ; 22/08/2026 ; 05/09/2026)450.00 €



Kas teil on selle reisi kohta küsimus?



Juhime teie tähelepanu sellele, et veebisait on üksnes informatiivse iseloomuga ega kujuta endast mingil juhul avalikku pakkumist vastavalt turismiseadusele.
Täpsema teabe saamiseks palume pöörduda OÜ Lorita Reisibüroo konsultandi poole.
NARVA KONTOR, PUSHKINI 20
TELEFONIL +372 3572516, +372 5535809
E-POSTI TEEL LORITA@LORITA.EE